http://travelmix.pl/wp-content/uploads/2019/08/12-1.jpg

TORUŃ TRÓJMIASTO

Polska 5 dni

Trasa: Polska
Transport: Bus

Cena
1250 PLN

Rezerwuj

Najbliższy termin

2021-07-12 - 2021-07-16

Pozostałe Terminy

Dzień 1


Zbiórka uczestników i wyjazd do Torunia. Przyjazd do Torunia ok. godz. 11:00. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Zwiedzanie Torunia –Stare Miasto (łuk Cezara, Kościół Mariacki, Rynek Staromiejski-Ratusz Staromiejski, Dwór Artura, Kościół św. Ducha, Kamienice pod Gwiazdą, gospoda flisacza, pomnik Kopernika, Flisak, Dom Kopernika, Krzywa Wieża, zespół murów obronnych, spichrze, Brama Klasztorna, Brama Żeglarska, Droga Królewska, Katedra Królewska. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2


Śniadanie. Przejazd do Malborka. Zwiedzanie Zamku Krzyżackiego. Przejazd do Gdańska na Westerplatte, zwiedzimy miejsce rozpoczęcia II wojny światowej oraz Pomnik Obrońców Wybrzeża, Następnie przejazd pod bramę stoczni, Pomnik Poległych Stoczniowców oraz zwiedzenie Europejskie Centrum Solidarności. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3


Śniadanie. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Zwiedzanie rozpoczniemy od Katedry w Oliwie. Zwiedzanie Archikatedry oraz spacer po Parku Oliwskim, poznanie Szlaku Cystersów. Przejazd do centrum Gdańska. Spacer ulicami Głównego Miasta od Bramy Złotej przez ulicę Długą, Długi Targ do Bramy Zielonej. Przejście Długim Pobrzeżem do żurawia, spacer uliczką Mariacka do Bazyliki Mariackiej (zwiedzanie), Muzeum Bursztynu (zwiedzanie). Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4


Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem. Przejazd do Sopotu. Spacer ul. Bohaterów Monte Cassino do najdłuższego drewnianego Molo, z którego rozpościera się wspaniały widok na Zatokę Gdańską. Przejazd do Gdyni. Przejście do statków "ORP Błyskawica"(z zewnątrz) i " Dar Pomorza" (zwiedzanie). Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 5


Śniadanie. Wyjazd do Rzeszowa. Jazda non-stop. Po drodze postoje . Powrót do Rzeszowa w godzinach wieczornych. Zakończenie imprezy.

Cena obejmuje

  • Zakwaterowanie:Hotele 3*** , pokoje 2 osobowe
  • Wyżywienie: śniadania w formie bufetu, gorące obiadokolacje serwowane zgodnie z programem
  • Transport: Bus
  • Opieka pilota oraz lokalny przewodnik
  • Ubezpieczenie:NNW
  • Inne: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zgodnie z programem

Cena nie obejmuje

  • Uwaga: Cena nie zawiera wydatków osobistych

Wycieczka w małej grupie max. 16 osób

x

RezerwujWycieczka

data-rezerwacji   cena
Pozostałe Terminy