http://travelmix.pl/wp-content/uploads/2020/01/Warszawa1.jpg

WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ

Polska 3 dni

Trasa: Polska
Transport: Autokar

Cena
750 PLN

Rezerwuj

Najbliższy termin

2021-06-25 - 2021-06-27

Pozostałe Terminy

Dzień 1


Zbiórka uczestników i wyjazd do Warszawy. Przyjazd do Warszawy ok. godz. 10:00. Zwiedzanie Warszawy rozpoczniemy od Starego Miasta, gdzie wraz z przewodnikiem odbędziemy spacer, podczas którego zobaczymy Plac Zamkowy, Kolumnę Zygmunta III Wazy, następnie Zamek Królewski, gdzie wejdziemy do środka, by obejrzeć jego wspaniałe wnętrza. W dalszej kolejności: Kanonia, Gnojna Góra oraz Rynek Starego Miasta, pomnik Syrenki, Barbakan, mury obronne, pomnik Małego Powstańca oraz Katedra Św. Jana. Następnie kontynuować będziemy nasz spacer Krakowskim Przedmieściem do Grobu Nieznanego Żołnierza. Po drodze zobaczymy Kościół Św. Anny, Skwer Hoovera, Pałac Prezydencki, pomnik Księcia Poniatowskiego, Hotel Bristol, pomnik Bolesława Prusa, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Grób Nieznanego Żołnierza. Przerwa na kawę oraz chwila czasu wolnego. Po przerwie wejdziemy do Ogrodu Saskiego, gdzie podziwiać będziemy piękną fontannę projektu Henryka Marconiego, a następnie udamy się autokarem do Muzeum Powstania Warszawskiego (wejście indywidualne). Po drodze zobaczymy Plac Bankowy, ratusz, Błękitny Wieżowiec oraz kościół Karmelitów Trzewiczkowych. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 2


Śniadanie w formie bufetu. Po śniadaniu udamy się na zwiedzanie Łazienek Królewskich, gdzie odbędziemy spacer po parku; zobaczymy Pałac Belwederski, pomnik Chopina, Wodozbiór,Biały Domek, Starą Pomarańczarnię, Pałac na Wyspie, Amfiteatr, Podchorążówkę, Pałac Myślewicki oraz Oberżę Austeria. Następnie przejazd Alejami Ujazdowskimi – Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Ogród Botaniczny, Plac na Rozdrożu, Ministerstwo Sprawiedliwości, ambasady, pomnik Ronalda Reagana, Pałac Karnickich, Plac Trzech Krzyży, Hotel Sheraton, kościół św. Aleksandra, rondo gen. de Gaulle’a. Autokar przywiezie nas pod Pałac Kultury i Nauki, gdzie wjedziemy na 30 piętro na taras widokowy. Następnie przerwa na kawę i czas wolny po którym udamy się na zwiedzanie Stadionu Narodowego, o ile będzie w danym dniu dostępny. Czas wolny. Powrót do hotelu. Kolacja. Nocleg.

Dzień 3


Śniadanie w formie bufetu. Po śniadaniu, udamy się na Zwiedzanie Sejmu (z zewnątrz)gdzie posłuchamy wykładu dotyczącego historii i współczesności polskiego parlamentaryzmu. Następnie zwiedzimy Wilanów – rezydencję króla Jana III Sobieskiego. W programie zwiedzanie wnętrza pałacu oraz wspaniałego parku. Na zakończenie wycieczki proponujemy zwiedzanie ogrodów na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną Przyjazd i zakończenie wycieczki.

Cena obejmuje

 • Zakwaterowanie:Hotel 3*** pokoje 2 osobowe z łazienkami.2 noclegi w Warszawie
 • Wyżywienie:śniadania w formie obfitego bufetu oraz obiadokolacje zgodnie z programem, napoje do kolacji płatne dodatkowo.
 • Transport: autokar klasy LUX lub komfortowy BUS (uzależnione od ilości osób)
 • Opieka pilota oraz lokalny przewodnik
 • Ubezpieczenie NNW
 • Bilety wstępu : Zamek Królewski, Łazienki, Pałac w Wilanowie
 • Cena nie obejmuje

  • Uwaga: Cena nie zawiera biletów do pozostałych obiektów zwiedzanych.
  x

  Rezerwuj  Wycieczka

  data-rezerwacji   cena
  Pozostałe Terminy